• Jean-Éric Vergne ukończył wyścig o E-Prix Monako na trzecim miejscu;
• António Félix Da Costa zajął szóste miejsce;
• Zespół DS TECHEETAH wysunął się na pozycję wicelidera w klasyfikacji zespołów

12 kwi 2022

• Jean-Éric Vergne ukończył wyścig na czwartym miejscu, a António Félix Da Costa finiszował na szóstej pozycji.
• W pierwszym z dwóch wyścigów w Rzymie dwaj kierowcy DS Automobiles zdobyli łącznie 20 punktów.

12 kwi 2022

• Jean-Éric Vergne ukończył drugi wyścig w Rzymie na drugim miejscu i objął prowadzenie w tabeli kierowców.
• Zespół DS Automobiles awansował na trzecią pozycję w klasyfikacji konstruktorów.
• Następnym wyścigiem mistrzostw będzie E-Prix Monako, zaplanowane na sobotę 30 kwietnia.

15 lut 2022

• W sobotę 12 lutego Wyścigowe Mistrzostwa Świata Formuły E ABB FIA zawitały do Mexico City, stolicy Meksyku. Wyścig odbył się na legendarnym torze Autódromo Hermanos Rodríguez, którego częścią jest wielofunkcyjny plac sportowy Foro Sol.
• W pochmurne popołudnie kierowcy zespołu DS TECHEETAH Jean-Éric Vergne
i António Felix Da Costa wystartowali do rywalizacji bolidami DS E-TENSE FE21
z, odpowiednio, czwartego i piątego miejsca startowego.

30 sty 2022

• W sobotę, w drugim wyścigu o E-Prix Ad-Dirijja 2022, zespół DS TECHEETAH zdobył cenne punkty.
• Jean-Éric Vergne i António Félix Da Costa, startujący bolidami DS E-TENSE FE21
z odpowiednio szóstej i siódmej pozycji, doskonale rozegrali fazę startu
i pierwszych odcinków wyścigu.

29 sty 2022

• W piątek wieczorem (28 stycznia) w Ad Dirijja w Arabii Saudyjskiej rozegrano pierwszą rundę E-Prix, inaugurującą nowy, ósmy sezon Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E.
• Wyniki dwukrotnych mistrzów świata w tej dyscyplinie, zespołu DS TECHEETAH, nie spełniły wcześniejszych, wysokich oczekiwań ekipy.

28 sty 2022

• Dwa pierwsze wyścigi ósmego sezonu Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA odbędą się w dniach 28 i 29 stycznia w Ad Dirijja (Arabia Saudyjska).
• W nowym sezonie marka DS Automobiles i jej partner TECHEETAH stawiają sobie za cel zdobycie po raz trzeci tytułów mistrzowskich w obydwu klasyfikacjach – kierowców oraz zespołów. Po podwójną koronę zespół sięgał w latach 2019
i 2020.
• Miejsca za kierownicami dwóch bolidów DS E-TENSE FE21 zajmą Jean-Éric Vergne, dwukrotny mistrz świata w tej dyscyplinie sportów motorowych (w sezonach czwartym i piątym), oraz António Félix da Costa, mistrz świata w sezonie szóstym.

30 lis 2021

• DS Automobiles wraz z firmą partnerską TECHEETAH zaprezentowali nowy design samochodu DS E-TENSE FE21, który wystartuje w ósmym sezonie mistrzostw świata ABB FIA Formuły E
• Jean-Eric Vergne, dwukrotny mistrz formuły w czwartym i piątym sezonie oraz António Félix da Costa, zdobywca mistrzowskiego tytułu w sezonie szóstym pozostają oficjalnymi kierowcami zespołu DS TECHEETAH
• Prezentacja odbyła się w przeddzień oficjalnych testów przedsezonowych, które zaplanowano od 29 listopada do 2 grudnia w Walencji

15 sie 2021

Niedzielny wyścig nie był udany dla zespołu DS TECHEETAH: obaj kierowcy uwikłani w walkę na torze ukończyli wyścig poza punktowanymi pozycjami.
DS TECHEETAH po zaciętym i bardzo wyrównanym sezonie zajął trzecią pozycję w klasyfikacji konstruktorów.
António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne zajęli odpowiednio pozycje ósmą i dziesiątą w klasyfikacji kierowców.

14 sie 2021

Pierwszy wyścig w Berlinie nie przyniósł rozstrzygnięć w klasyfikacjach kierowców i konstruktorów.
DS TECHEETAH zajmuje drugą pozycję w klasyfikacji konstruktorów, ze stratą pięciu punktów do lidera. Przed ostatnim wyścigiem szanse na tytuł ma aż sześć zespołów.
W klasyfikacji kierowców po mistrzowską koronę może sięgnąć jeden z 13 kierowców. W tej grupie są także António Félix Da Costa i Jean-Éric Vergne, którzy zajmują odpowiednio siódmą i dziewiątą pozycję..

25 lip 2021

W ekscytującym świecie wyścigów Formuły E każdy dzień przynosi nowe sytuacje.
Sezon wkrótce się kończy i wszystko zostanie rozstrzygnięte podczas ostatniej, podwójnej rundy w Berlinie.

24 lip 2021

W sobotę 24 lipca w Londynie odbyła się dwunasta runda Wyścigowych Mistrzostw Świata Formuły E ABB FIA.
Wyścig, rozegrany po raz pierwszy na trasie ulicznej London ExCel o długości okrążenia 2,25 km, potwierdził wnioski z poprzednich rund: choć zbliżają się ostateczne rozstrzygnięcia, to wszystko jest jeszcze możliwe i rywalizacja trwać będzie do samego końca.
Po raz dziewiąty w ciągu 12 ostatnich wyścigów zwyciężył kierowca niemający jeszcze na koncie wygranej w tym sezonie.
Zespół DS TECHEETAH przeżył trudny dzień, ale ósme miejsce zajęte na mecie przez Antónia Félixa Da Costę sprawia, że jego team wraca na prowadzenie w tabeli zespołowej, z przewagą 2 punktów nad Envision Virgin Racing.

12 lip 2021

António Félix da Costa, trzeci na mecie niedzielnego wyścigu E-Prix New York City, obejmuje drugą pozycję w klasyfikacji kierowców.
Zespół DS TECHEETAH opuszcza Stany Zjednoczone na drugim miejscu w klasyfikacji konstruktorów.
Jean-Éric Vergne nie uczestniczył w wyścigu z powodu defektu technicznego

11 lip 2021

W pierwszym z dwóch wyścigów o e-Prix Nowego Jorku Jean-Éric Vergne zajął drugie miejsce. Taki wynik dał mu awans na trzecią pozycję w klasyfikacji kierowców, dzięki czemu Francuz wraca do czołówki kierowców rywalizujących o tytuł mistrzowski.
Zespół DS TECHEETAH zdobył 18 pkt i objął prowadzenie w tabeli konstruktorów.
António Félix da Costa ukończył wyścig na 12. miejscu, ale on również zachowuje dotychczasowe szanse na mistrzostwo

23 cze 2021

- W drugiej rundzie e-Prix Meksyku, rozegranej na torze w Puebla, zespół DS TECHEETAH zdobył kolejne punkty. Tym razem w pierwszej dziesiątce finiszował Jean-Éric Vergne, który za kierownicą swojego DS E-TENSE FE21 przez cały wyścig utrzymywał się w czołowej grupie, a na mecie zajął ósme miejsce.
- Tor w Puebla, liczący 2982 m długości i położony wśród wulkanów w środkowej części Meksyku, podobnie jak podczas sobotniej rundy był areną zaciętej rywalizacji. António Félix Da Costa nie ukończył zawodów, zmuszony do wycofania się na sześć okrążeń przed metą.

23 cze 2021

- Pierwszy z dwóch wyścigów o e-Prix Puebla w Meksyku António Félix da Costa ukończył na szóstym miejscu. Wynik ten daje mu awans na drugą pozycję
w klasyfikacji kierowców.
- Jean-Éric Vergne wystartował z czwartego pola, jednak nie dojechał do mety: kolizja z jednym z konkurentów zmusiła go do wycofania się z rywalizacji.
- Marka DS Automobiles i jej partner techniczny TECHEETAH utrzymują trzecie miejsce w klasyfikacji konstruktorów.